Kontakty | Impresi

Kontakty

Pobočka Impresi

Impresi.cz

Republikánská 2

Plzeň 312 00

Česká republika

Adresa pro reklamace a odstoupení od kupní smlouvy

Fakturační údaje

Impresi s.r.o.

Josefa Tomáška 1317

Rokycany 337 01

Česká republika

IČ: 10732110

DIČ: CZ10732110

Registrace v oddílu C.40553 u rejstříkového soudu v Plzni

Kontaktní údaje

Bankovní spojení

Fio banka a.s.

Číslo účtu: 2401965144/2010

IBAN: CZ7920100000002401965144

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Mohlo by se vám hodit

Stav objednávky

můžete ověřit zde. Popřípadě v sekci Můj účet, kde vidíte stav všech svých objednávek. Zjistíte tak v jakém stavu objednávka momentálně je, popřípadě jestli byla již uhrazena. A v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře.

Faktura - daňový doklad

je zasílána vždy do emailu po přijetí platby. Snažíme se šetřit životní prostředí a tak faktury netiskneme :). Fakturu také naleznete v detailu objednávky.

Změna objednávky

po tom co již byla odeslána není možná. Ale pokud nám zavoláte nebo pošlete požadavek, rádi ji upravíme za vás. Stačí nám sdělit číslo objednávky a požadovanou změnu.

Storno objednávky

je možné pouze v případě, že jsme objednávku ještě nepřipravili. Proto se stornem neotálejte. Storno provedete v detailu objednávky nebo odesláním požadavku přes kontaktní formulář.

Výměna zboží

Pokud potřebujete vyměnit zakoupený produkt za jiný. Vyplňte prosím tento formulář, kde obdržíte další informace potřebné pro odeslání zásilky a vyměnění zakoupeného zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy

provedete vyplněním tohoto formuláře, kde obdržíte i další informace potřebné pro odeslání zásilky.

Reklamace

Pro uplatnění reklamace vypňte tento formulář, kde obržíte i další informace k vyřízení reklamace. V přídě dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře.